Baza Witaminowa - Efekty cz.2

O Bazie Witaminowej Semilac, możecie wstępnie poczytać w pierwszej części <klik>, jednak dzisiaj przychodzę do Was, już z efektami. Test przeprowadziła moja koleżanka Karolina, z prostej przyczyny, aby opinia była obiektywna. Trwało to cały miesiąc,a paznokcie zaraz po zrobieniu, z użyciem Bazy Witaminowej Semilac, wyglądały następująco.
Po miesiącu, odrosty wyglądały, tak jak na niżej załączonym zdjęciu. Jak widać, nie ma żadnych uszkodzeń. Jest to duży wyczyn, ponieważ paznokcie Karoliny są łamliwe i wytrzymują do około dwóch tygodni. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Nic się nie połamało, nie odeszło,a paznokcie nie zostały naruszone.
 Warto też wspomnieć o zdejmowaniu. Jak wiadomo jest to najgorsza czynność podczas wykonywania hybrydowego manicure, jednak tu Baza Witaminowa Semilac zaskoczyła nas ponownie. Gdy już nastąpił moment zdjęcia folii i nasączonego acetonem wacika, po około 15 minutach, lakier praktycznie sam zszedł, zostały tylko drobne resztki, które zdrapałam patyczkiem bambusowym.
Jest to super sprawa, ponieważ lakier trzyma się długo, a zdejmuje szybko!

Po zdjęciu starej hybrydy, zdecydowałyśmy z Karoliną ponownie założyć nową, na Bazie Witaminowej Semilac. Paznokcie z kwadratów, wypiłowałyśmy na migdałki, a efekt końcowy prezentuję się następująco!
 Kolory które użyłam to:
Baza Witaminowa Semilac <klik>
Pink Peach Milk <klik>
Night in Venice <klik>
Top <klik>

6 komentarzy:

 1. ale super :D
  muszę wypróbować na mamie, bo ja mam mocne paznokcie ale ona nie :P
  piękne pazurki <3

  http://barbaretbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniecznie wypróbuj i daj znać jak efekty!

   Usuń
 2. Bardzo ładnie się trzyma u Ciebie ten semilac :)

  http://pathyelisia.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny manicure :) Sama muszę zacząć używać hybryd ale nie mam takich zdolności manualnych żeby coś takiego pięknego zdziałać na pazurkach :/ świetna robota! :)

  http://ilonakasprzycka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wygląda! Muszę kiedyś wypróbować chociaż nie wiem czy to wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Chwał Gabriela - fashion blogger