Baza Witaminowa vs Baza StandardowaBaza hybrydowa Semilac, to standard jaki był dostępny od początków istnienia tej firmy. Jednak do oferty trafiła również nowość jaką jest Baza Witaminowa.  W dzisiejszym poście dowiecie się, o podstawowych różnicach między nimi. Będzie to pierwszy wpis dotyczący Bazy Witaminowej, ponieważ szykują się, aż trzy!
Oto one:
-Baza Witaminowa vs Baza Stadnardowa cz1
-Baza Witaminowa - Efekty cz2
-Baza Witaminowa - Moja Metamorfoza Paznokci cz3Zapraszam do czytania dalej!


Od producenta:
"Baza Witaminowa - innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania na płytkę paznokcia jako hybrydowy lakier podkładowy. Dzięki wzbogaceniu formuły o witaminy E oraz B5, dwukrotnie zwiększyliśmy ochronę naturalnej płytki paznokcia. Nowoczesna technologia produkcji pozwoliła zaprojektować bazę, która działa na płytkę delikatniej niż standardowe lakiery podkładowe."

Podstawowe różnice pomiędzy Bazą Witaminową, a Bazą Standardową:
-konsystencja
-zużycie
-skład
-wygląd zewnętrzny.

Z Bazą Witaminową zdecydowanie łatwiej się pracuje, jest ona gęstsza. Co skutkuje lepszą jakością naszej pracy ,a także jej szybszym czasem. Niestety zużycie jej jest nieco większe. Skład jej też jest ulepszony o witaminy takie jak E czy B5. Warto też powiedzieć o cenie, która niczym nie różni się od Bazy Standardowej. Wygląd buteleczki, też jest ważny i tu znowu wielki plus dla Semilac. Kolejny raz udało się tej firmie stworzyć coś bardzo profesjonalnego, a zaraz wyjątkowego. Jest to produkt godny polecenia. Ja na pewno kupie ją po raz kolejny! 

Na obecny czas jej stosowania mogę tylko tyle o niej powiedzieć. Jest to dopiero pierwszy wpis o niej, a będą, aż trzy, także czekajcie cierpliwie, bo będzie warto!

Za zdjęcia dziękuje Kindze Kluzek! <kilk>
Serdecznie dziękuję, również firmie Semilac, za Bazę Witaminową!

2 komentarze:

 1. Ja używam bazy standardowej ale zastanawiałam się też nad witaminową.
  Kupię jak skończę zwykłą :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za nie długo pojawią sie kolejne dwa posty z tej serii, także warto poczekać przed kupnem ;)

   Usuń

Copyright © 2018 Chwał Gabriela - fashion blogger