KOLEKCJE LIMITOWANE | Kezno x H&M

KENZO
Przedsiębiorstwo założył Japończyk – Kenzo Takada urodzony 27 lutego 1927roku w mieście Himeji. Przedsiębiorstwo początkowo działało pod nazwą „Jungle Jap”.W roku 1988 Takada stworzył markę „Kenzo Perfums”. W 1998 główną kolekcję Kenzo zaprojektował Gilles Rosier, który wkrótce stał się dyrektorem artystycznym przedsiębiorstwa. Kenzo należy do francuskiej grupy dóbr luksusowych LVMH.

W bieżącym roku ukazała się jego kolekcja dla słynnej sieciówki H&M
#kenzoxhm
Na sobie mam spodnie z owej kolekcji. Była ona wyrazista, pełna wzorów, energiczna i bardzo chaotyczna. Jednak chaos był zamierzony, przez projektanta.

Skład:
100% wełna
Pamiętajmy, że dobra gatunkowo wełna jest cienka i bardzo ciepła. Taka właśnie została zastosowana w tych spodniach.
Cena:
ok. 150 zł
Bluzka - C&A
Sweter - Bershka
Spodnie - Kenzo x HM
Buty - New Balance
Fot. Paulina Pudło


4 komentarze:

 1. chyba jeszcze dość ciepło było, kiedy robiliście te zdjęcia, prawda ;P?
  bo jeśli robiłaś je niedawno, to szczerze podziwiam za ten odkryty brzuch ;P

  spodnie moim zdaniem pasują wyłącznie do takich sportowych zestawów - tylko pytanie, czy żeby stworzyć zestaw wyglądający jak przeznaczony na siłownię trzeba wydać tyle pieniędzy na spodnie ;P

  Podsumowując - dla mnie cena tej kolekcji i jej użyteczność są nie do przyjęcia, ale rozumiem, że jeśli ktoś lubi markowe rzeczy, to będzie mu bardzo zależało na "zaliczeniu" kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia były robione okolo tydzien temu :D Spodnie na pewno nie nadają się na siłownie, zbyt ciepłe są. To prawda, że kupiłam je głównie dla kolekcji, ponieważ uwielbiam takie limitowane. Jednak potrzebowałam takie spodnie do luźniejszych zestawów, które muszą być wygodne i praktyczne. Dodatkowo materiał to wielki ich plus.
   Pozdrawiam! :*

   Usuń

Copyright © 2018 Chwał Gabriela - fashion blogger